Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Volný čas v době covidové využil brit k přestavbě dodávky na obytný vůz.

Musíte být v karanténě nebo vzhledem k restrikcím v dnešní době máte zkrátka hodně volného času? S takovou situací si poradil 29letý brit Bret Pawson s přítelkyní elegantně a čas zužitkoval ke stavbě obytného vozu z dodávky.

Bret je automechanik a do přestavby se pustil vlastními rukami. Do obytného vozu zakomponovali vše pro zvýšení komfortu při plánovaných cestách. Uvnitř naleznete skromnou kuchyňku s chladničkou a mrazákem, varnou deskou a dvěma plynovými plotýnkami, taktéž zde je mikrovlnná i klasická trouba a dřez. Spotřebiče jsou napájeny solárními panely. Nechybí ani dostatečně velké prostory ke spaní, sprchový kout s teplou i studenou vodou. Na spodku dodávky jsou nádrže na vodu i odpad.

Nábytek umístěný uvnitř si Bret vyrobil vlastnoručně přesně podle potřebných rozměrů, bílé palubky obkládají stěny i strop a podlahu zakrývají samolepící vinylové lamely.

Výsledek můžete posoudit sami, ale za nás se přestavba povedla na výbornou. Bret za pomocí kamarádů a přítelkyně přestavbu zvládli za krátkou dobu a s výsledkem jsou nadmíru spokojení, což napovídá i skutečnost, že se rozhodl své zaměstnání automechanika nechat v minulosti a založil i firmu, která se bude přestavbami dodávek na obytné vozy zabývat.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email