Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Vojenský luxus na prodej

Vy, co stojíte před rozhodnutím koupě obytného vozu, zbystřete. Právě je na prodej luxusně vybavený obytný stroj pro pravé cestovatele se srdcem dobrodruha. A jeho koupě Vás vyjde méně něž chata na Sázavě. Pojďme si toho krasavce blíže představit. Na první pohled obyčejný vojenský náklaďák v sobě skrývá luxusní obytný prostor plný všech vymožeností potřebných pro aktivně strávenou dovolenou i v extrémních podmínkách.

Na palubě najdeme koupelnu s umyvadlem, sprchou i toaletou, dobře vybavenou kuchyňku. V prostoru se nachází plnohodnotná, pohodlná manželská postel. Auto je dále vybaveno nezávislým topením a klimatizací. O energii se Vám postará generátor Honda. Kabina je vybavena elektricky nastavitelným sedadlem Recaro, tempomatem a klimatizací. Samozřejmostí je pohon na všechny kola, diferenciála a tlumiče Fox. Zdoláte s ním jakýkoliv těžký terén. Pod kapotou naleznete naftový šestiválec 3126B s 500L nádrží. Cena je více než lákavá. V přepočtu cca 2,3 miliónu korun. Tak, pokud máte řidičské oprávnění skupiny C, nic Vám nebrání pořídit si tohohle parťáka na cesty.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email