Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Velká porce elegance a luxusního designu v klasickém VW Crafter

Skvělá, velmi elegantní a moderně pojatá přestavba vznikla v rukou společnosti McLaren Sports Homes z Anglie. Zde si vzali dodávku Volskwagen Crafter, kterou už dle názvu společnosti, pojali nejen sportovně, ale interiér nabídne obrovskou porci moderního stylu.

Vůz dostal zvenčí obutí v podobě offroad pneumatik, které Vám doplní požitek z jízdy při sezení ve sportovních sedačkách Recaro. Vůz je mimo to standardním 2.0 Turbodieselovým motorem od Volkswagenu. Sedadla jsou na otočných konzolích, proto jednoduše nahlédnete do kuchyňského koutku s gaučem, u kterého máte také televizi. Vše je sladěno do tmavých barev s velkým množstvím alcantary prosvícené fialovým a LED osvětlením. Všude kolem sebe máte k dispozici spoustu úložného prostoru. Zadní část je poté rozdělena na dvě patra – vrchní část slouží k pohodlnému přespání pro dvě osoby, zatímco spodní část spíše jako úložný prostor pro kola či cokoliv jiného, co na cestách vyžadujete. Nechybí zde samozřejmě také toaleta se sprchou.

Společnost McLaren Sports Homes se zabývá zakázkovými přestavbami obytných vozidel, proto Vás pro případ zájmu odkážeme na jejich Facebookové stránky, kde naleznete také více specifikací k této konkrétní přestavbě.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email