Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Skvělé uspořádání, hodně místa a silný motor. Je toto perfektní obytný vůz?

Společnost Leisure Travel, který se zabývá výrobou obytných automobilů se dočkala velkých úspěchů s jejich prvními obytnými vozy, které byly na základech Mercedesu Sprinter. Když se společnost rozhodla pro spolupráci s automobilkou Ford a jejich modelem Transit (především z ekonomických důvodů), zákazníci doufali především ve stejně atraktivní a smysluplné rozestavění v interiéru.

Model Wonder Rear Lounge stojí tedy na podvozku Fordu Transit. Zatímco u běžného Transitu dostanete maximálně naftový dvoulitrový motor se 170 koňmi, tento obytný vůz je pro pohodlné cestování osazen 3.5 litrovým benzínovým šestiválcem EcoBoost a v kombinaci s pohonem všech kol byste neměli mít sebemenší problémy na jakýchkoliv cestách. Obytný vůz samozřejmě disponuje všemi moderními bezpečnostními systémy a technologiemi, které nabízí automobilka Ford. V řízení Vám také bude asistovat navigační systém na velkém osmi palcovém rádiu.

Hlavní pokoj v interiéru je díky dvěma okny velmi prosvětlený a vzdušný, což si zákazníci společnosti zamilovali. Díky využití světlých materiálů působí celý interiér velmi prostorný a příjemně volný. Dále v interiéru naleznete dostatečně velké prostory k sezení, jídelní kout a také kuchyňku. Nechybí zde koupelna a dostatek úložného prostoru.

Wonder Rear Lounge je vyráběn pro americký trh. Jeho pořízení by muselo být řešeno dovezením právě odtamtud, přičemž by Vás očekávala platba dopravy, cla a DPH. Cena bez všech těchto okolností je stanovena na 3,1 milionu korun českých, což není příliš levné, ale za tyto peníze dostanete opravdový luxus a pohodlí.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email