Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Prosklená terasa výsuvná z obytného vozu? SAIC Maxus Villa Edition Vám nabídne vše!

Při prvním pohledu na interiér si řeknete, že jde o moderně vybavený obývací pokoj ve skromném bytě. Ač to tak opravdu vypadá, ve skutečnosti je tenhle krásný prostor zahrnut v novém obytném vozidle z Číny. A není to jen o moderním zpracování a designu. Krásný výhled dostanete s tímto vozem v podobě druhého patra výsuvného ze střechy.

SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition už na první pohled vypadá jinak. Důvodem je, že základ pro tento obytný vůz posloužil typ dodávky v Evropě neprodávaný. Velká výjimečnost Vás ale čeká především v interiéru. Opravdu velký prostor Vám poskytne vůz díky možnosti vysunout interiér nahoru i do stran. Ve výsledku poté dostanete prostor 20m2, což na obytný vůz opravdu není málo. Kromě sprchy, záchodu a pračky máte k dispozici kompletní kuchyň s dřezem, lednici a prostorný obývací pokoj s gaučem, televizí, audiem, které dodala společnost JBL a LED osvětlení kde se jen podíváte.

Pojďme se více zaměřit na vysouvací střechu. Tedy, dalo by se říci výsuvnou luxusní terasu? Jde opravdu o plnohodnotné patro o ploše 12 m2, které Vám poskytne skvělé posezení třeba při večeři. Má prosklené stěny a proto si perfektně užijete výhled za každého počasí.

Když vůz přirovnáváme k slušnému bydlení s krásným výhledem, což je popis hodný rodinnému domu, svou daň si to vybírá u ceny, která je rovněž srovnatelné s rodinným domem. Cena se v přepočtu vyšplhala na téměř 9 milionu korun.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email