Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Proč vyrazit na dovolenou s karavanem nebo obytným vozem?

S létem za dveřmi začíná přemýšlení nad tím, jak a kde strávit dovolenou. Pokud nemáte vlastní karavan nebo si chcete dovolenou v karavanu jen vyzkoušet, využijte služeb karavanových autopůjčoven a užijte si letní dovolenou jinak, než válením se u moře v hotelovém resortu s all inclusive službami, za kterými se dopravíte letadlem. S karavanem zažijete spoustu dobrodružství!

Volnost a bezstarostnost s ubytováním
Každodenní ležení u moře není pro každého. Ideálním řešením pro dobrodruhy k procestování nejen Evropy je právě karavaning. Svoboda, kterou Vám karavan nabízí je k nezaplacení. Můžete vyrazit ráno, odpoledne, v noci a kdekoliv se Vám zlíbí. Únavu vyřešíte v auto kempech, na parkovištích nebo kdekoliv se Vám zachce, samozřejmě tam kde je to legálně dovoleno. Můžete tak spojit koupání u moře s výlety krajinou a každou noc strávit na jiných místech.

Dobrodružství a krásy přírody
Kromě cestování dle svých přání zažijete spoustu zážitků i během cesty samotné. Při jízdě krásnou krajinou evropských zemí můžete kdykoliv sjet z plánované trasy a navštívit cokoli Vám po cestě trkne do oka. Nemusíte s sebou tahat zavazadla a stresovat se tím, abyste všude byli včas. Můžete být spontánní a využívat každé příležitosti, která se Vám na cestách naskytne.

Ojedinělá atmosféra
Při jízdě samotné se spolu se svým partnerem naladíte na příjemnou relaxační vlnu a zažijete ojedinělou atmosféru, romantiku, ale taky spoustu dobrodružství v přírodě a v krajinách, kam se vydáte. A pokud máte karavan pouze vypůjčený, věříme, že se Vám to zalíbí a na další dovolenou už vyrazíte s karavanem svým.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email