Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Přepychový palác přijíždí

Nabídka obytných vozů a karavanů na trhu se neustále rozšiřuje a jednotliví výrobci přicházejí s novými a novými nápady, kterými se snaží odlišit od konkurence. Jeden se soustředí spíše na minimalistickou velikost, druhý na ekologický provoz, další pak na maximální využití vnitřního prostoru, jiný zas na využití v jakémkoliv terénu.

My bychom Vám dnes ale chtěli představit novinku z úplně jiného soudku. Rakouská firma Marchi Mobile přichází s novým typem obytného vozu s názvem Elemment Palazzo, který se nedá přirovnat k ničemu, co jste doposud na silnících potkali. V designu vozu je znát inspirace jen tím nejlepším, jako jsou luxusní tryskáče, závodní Lamborghini či sportovní vozy 50.let. Nejde tady však pouze o špičkový vzhled, ale taktéž o výsledný efekt z pohledu konstruktérského perfekcionismu, ověřený důkladným testováním ve větrném tunelu.

Tento vůz je ztělesněním maximálního pohodlí, komfortu, přepychu a luxusu. Přáli byste si ve svém obytném voze střešní terasu s výhledem? Co takhle královská ložnice, masážní salón určený k relaxaci nebo špičkově vybavený bar pro příjemné chvilky s přáteli? Nebo byste raději zasedačku pro obchodní jednání s partnery? Firma Marchi Mobile Vám nabízí opravdu velkou míru individualizace Vaše obytného vozu a díky ní si můžete sestavit svůj nový luxusní domov na čtyřech kolech dle Vašich představ. Levnější verze začíná na částce okolo 42 miliónů korun, ve vyšší verzi je to cca 67 miliónů korun.

Marchi Mobile GmbH (marchi-mobile.com)

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email