Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Optimalizace výkonu obytných vozů – větší výkon a úspora paliva

V případě, že byste rádi navýšili výkon a točivý moment u svého obytného vozu, specialistou na tento typ úprav v České republice je bezesporu společnost BSR Czech. Navýšením výkonu a točivého momentu docílíte mnoha benefitů – nejen, že se Vám zlepší jízdní zážitek a pohodlí za jízdy při předjíždění a podobných situacích, kdy na to potřebujete šlápnout, ale také spotřeba paliva bude na nižších číslech, protože motor budete méně zatěžovat. Pokud byste rádi dopřáli svému bydlíkovi porci výkonu navíc a ještě chtěli ušetřit. Tak u BSR Performance CZ můžete získat po zadání promo kódu „KARAVANGURU“ slevu 9% na profesionální úpravu řídící jednotky a optimalizaci výkonu.

Co je optimalizace výkonu?

Společnost BSR nabízí optimalizaci výkonu, což znamená přeprogramování řídící jednotky, která řídí motor s jejím vlastním softwarem. Díky tomuto softwaru dojde k navýšení výkonu, točivého momentu a optimalizace průběhu výkonových křivek. Pokud se Vám do zázemí BSR nechce razit cesta, tuto úpravu zvládnete i své pomocí zakoupením takzvané PPC jednotky (malé počítačové zařízení), kterou připojíte do diagnostické zásuvky automobilu. Za pár kliknutí se do řídící jednotky nahraje vylepšený software a Váš motor je úspěšně optimalizován a připraven k použití. Pomocí této jednotky máte také možnost software kdykoli vrátit do původního stavu. Bezpečnost tohoto úkonu Vám pojistí záruka, kterou společnost BSR nabízí – záruka na pohonné ústrojí a celkovou záruku na tento „tuning balíček“, kde máte mimo jiné i případné aktualizace systému či technickou podporu v případě potřeby.

Více informací o bezpečnosti těchto úprav jsme Vám před časem přinesli v tomto článku.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email