Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Obytňák pro pravé romantiky

Pokud máte srdce dobrodruha a duši romantika bude se Vám tato povedená přestavba obytného vozu Atrium zaručeně líbit. Člověk by si řekl, že na trhu s obytnými vozy už nechybí vůbec nic. Ale americká společnost Texino přece jen malou nezaplněnou skulinku našla a hned se ji rozhodla využít, a to v podobě obytňáku s originální celoprosklenou zadní částí vozu, kde si můžete vychutnat svou ranní kávu s výhledem na vycházející slunce nad vrcholky hor či usínat pozorujíc hvězdy na noční obloze.

Vůz Atrium není jen vzhledově povedený model. Je velmi pečivě navržen i po praktické stránce. Celý tento obytňák je postaven na základech Mercedes Sprinter, má tedy spolehlivou a robustní konstrukci. Uvnitř vozu naleznete kuchyňku s veškerým potřebným vybavením, malou koupelnu, jídelní kout lehce přestavitelný na ložnici, praktické úložné prostory a nad kabinou další spací prostor pro vaše ratolesti. V tuto chvíli firma Texino teprve dokončuje stavbu prvního prototypu. Vše však nasvědčuje tomu, že bychom se mohli v létě dočkat Atria na trhu s obytnými vozy. Cena bude známa až po uvedení na trh.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email