Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Obr mezi obytňáky

Rádi bychom Vám představili krasavce jménem Freightliner Coronado Haulmark. Tahle souprava už není jen tak obyčejný obytňák, ale celý dům na kolech i s garáží pro dvě auta. Pokud Vám jeho jméno přijde povědomé, tak Vám napovíme ….. Transformers …… Optimus Prime….společnost Haulmark vytvořila ze stejnojmenného náklaďáku tento domov na čtyřech kolech.

Základem obytňáku je tedy Freightliner Coronado s dieselovým motorem Detroit a 18 stupňovou převodovkou. Délka náklaďáku je 13,7 m a délka přívěsu je 11 m. Uvnitř vozu najdete vše, co v každé pořádném domě. Od masivního obývacího pokoje s pohovkami pro pohodlný relax, jídelnu, plně vybavenou kuchyň se všemi potřebnými spotřebiči, přes luxusní koupelnu se sprchovým koutem, samostatným WC až po ložnici s manželskou postelí a spoustou úložného prostoru. Celkově je interiér laděn do klasického až retro stylu. Z boku vozu je namontována elektricky ovládaná markýza, která zakrývá venkovní kuchyň s grilem a lednicí. Součástí vozu je již zmiňovaná garáž pro dvě osobní auta. Stáří této soupravy je čtrnáct let.

No a jestli jste příznivci takovýchto velkých aut a momentálně se po nějakém sháníte, tak máme pro Vás dobrou zprávu. Tenhle obytňák je nyní na prodej. Cena se pohybuje okolo 10 miliónů korun a prodávajícím je Nathan Cicio z Cicio Performance.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email