Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Naprostá klasika – Chevrolet Camper

Máte rádi věci, co mají nádech nostalgie? Jsou v retro stylu, krásné, a přesto plně funkční? Tak to se Vám bude líbit tato naprostá klasika, která je zároveň velkou vzácností. A na světě je jich pouhých 225 exemplářů. O kom je řeč? O obytném voze postaveném na naprosté klasice – trucku GMC Jimmy Casa Grande z roku 1977. Jedná se o vylepšeného „bratra „Chevroletu K5 Blazer Chalet Camper.

Na první pohled se může zdát, že obytná část vozu byla jen připojena k původnímu trucku. Opak je pravdou. Celá tato obytná verze Chevroletu byla od základu vyrobena jako obytňák. Kabina řidiče tedy není oddělena od zbytku vozu. Vůz je koncipován jako obydlí na cesty pro čtyři osoby v plném komfortu s vybavenou kuchyní, jídelnou, s úložnými prostory a pohodlným prostorem k odpočinku a spánku.

Vůz je po celkové renovaci i po technické stránce. Pod kapotou najdete 5,7l atmosférický osmiválec firmy Chevrolet s výkonem 160 koní a točivým momentem 380 Nm. Pokud se Vám tento krasavec líbí, pak vězte že je na prodej. A vzhledem k tomu, že se jedná o pěknou raritu mezi obytňáky, bude mít nový majitel nejen velmi komfortní nový domov na čtyřech kolech, ale také slušnou investici, která se určitě vyplatí.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email