Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Moderní garsonka na kolečkách

Máte typ práce, kde je pro Vás důležité mít neustále svůj počítač sebou? Potřebujete být stále online? A co takhle mít vždy sebou celou pracovnu? Tak přesně pro Vás byl stvořen luxusní obytný přívěs od společnosti Living Vehicle. Tato firma se zabývá výrobou karavanů již nějakou dobu a jejich zákazníci oceňují zejména detailní zpracování, inovativní nápady a soběstačnost každého karavanu. Tento obytný přívěs však posunuli ještě o level výš, a to díky systému, který si umí vyrábět vlastní pitnou vodu. Výsledkem je až 17 litrů pitné vody na každý den.

Další vychytávkou jsou solární panely umístěné na střeše přívěsu o základním výkonu 1320 watt. Za příplatek je pak možný výkon až 3400 watt. Dále je součástí přívěsů baterie o kapacitě 14,4 – 57,6 kilowatt. To už je slušná výbava pro Vaši soběstačnost, ať už jste kdekoliv.

Součástí kanceláře každého přívěsu je 32 nebo 27 palcový monitor Apple umístěný na velkém ořechovém stole, který lze snížit tak, aby se z něj stala manželská postel. Samozřejmostí je velkorysé vybavení i zbytku přívěsu jako je lednička, myčka na nádobí, multifunkční trouba, bidet, sprchový kout a venkovní sprcha. Tomu také odpovídá i cena, která startuje na 340 000 USD. Předpokládaná čekací doba je jeden rok.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email