Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Mink – přívěs ve tvaru ponorky

Islandský obytný přívěs Mink má dle výrobce připomínat ponorku, a to hlavně díky svému tvaru, kulatě proskleným panoramatickým dveřím a obřímu stropnímu oknu. Hlavním mottem Minku je „bezstarostné kempování“ což v praxi znamená, že vybaleno či sbaleno máte prakticky do desíti minut. Základem celého přívěsu je velmi pohodlná a prostorná matrace ve velikosti 140×200, dále je ve výbavě přívěsu v zadní části malá kuchyňka, úložné prostory, polička, akumulátor, LED osvětlení, USB konektory a celoroční pneumatiky. V případě, že zvolíte model s nezávislým topením, můžete s Minkem vyrážet na cesty i v mínus dvaceti stupních.

Přívěs je velmi lehký. Váží 500 kg, díky čemuž ho můžete zapřáhnout i za auto typu Fabie. Manipulace s ním je velmi lehká a zvládne ji i něžné pohlaví menšího vzrůstu. Na řízení vozu s tímto přívěsem Vám bude stačit ŘP sk.B. Pořizovací cena Minku je od půl miliónu korun.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email