Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Je toto obytný vůz snů? Luxusní Vario Mobil s garáží pro sportovní vůz.

Zkombinovat dovolenou v obytném voze a výlety městskými uličkami může být mnohdy problém. Jízdní kolo nemusí splňovat Vaše komfortní požadavky na výlety, ale co třeba mít v záloze sportovní vůz, kterým můžete uhánět cestami například podél pobřeží?

Luxusní obytný vůz německé společnosti Vario Mobil Vám toto přání splní. Podvozkovým základem je Mercedes či MAN a vytváří opravdu luxusní bydlení. Dvě výsuvné části dodají skvělý vnitřní prostor z kvalitních materiálu se špičkovým vybavením. K dispozici máte obývací místnost s koženou sedací soupravou, prostornou kuchyň s potřebným vybavením, jídelní část, několik ložnic a samozřejmě také koupelnu s toaletou. Navíc Vám výrobce umožňuje individuální konfiguraci mnoha věcí. Třešničkou na dortu je také garáž pro již zmíněný sportovní vůz o velikosti například Mercedes Benzu GT.

Jak už z popisu vyplývá, cena bude taktéž stanovena vysoko. Konfigurace začíná na částce přibližně 14 milionu korun a končí na částce přes 40 milionu korun. V ceně samozřejmě není započítáno auto, které povezete v integrované garáži.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email