Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Irmscher is3 Black Phantom uspokojí i náročnější řidiče.

Máte rádi svižnou jízdu a cestování obyčejným obytným vozem Vás nebaví? Zde je alternativa, se kterou přichází německá tuningová firma Irmscher. Ti si vzali do parády původní minivan Opel Zafira Life, který řádně vylepšili pro fanoušky zajímavých aut. Vůz se prezentuje jménem Irmscher is3 Black Phantom.

Auto dostalo agresivnější bodykit a mnoho doplňků, kteří vylepšují vzhled vozu v černém lesku. Na autě nenaleznete chromové části. Ty, jak už název Black Phantom napovídá nahradil černý lesk, jako třeba znaky nebo 20ti palcová kola. O pohon vozu se stará motor, který nabízí 200 koní a 450 Nm. Původní nezůstaly ani podvozkové díly. Jedná se proto o bezesporu vůz vhodný do denního provozu, ale také příjemné víkendové výlety či hezkou rodinnou dovolenou. V obytném prostoru samozřejmě nechybí dostatek místa pro spaní a výklopná kuchyň. Výrobce ale prozatím cenu neuvádí.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email