Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Flowcamper Max poskytne inteligentně řešený interiér na spolehlivém základu Mercedes-Benz.

Společnost Flowcamper zaměřující se na výrobu obytných dodávek rozšiřuje svou nabídku o novou variantu Max, která vyniká výklopnou střechou. Základy Mercedes-Benz Sprinteru poskytnou tomuto obytnému minivanu skvělý základ pro úspěšný a poptávaný model.

Jak tomu bylo i u předešlých variant, společnost Flowcamper má své interiéry propracované. To se dá samozřejmě říci i o novém modelu, který je zpracován velmi prakticky. Má výsuvnou kuchyň s 40 litrovou lednicí s mrazákem, posuvný nerezový dřez, plynový sporák a celkově mnoho pracovní plochy umožní pohodlné vaření pro celou posádku.

K dispozici máte také mnoho úložného prostoru na všechny věci, včetně prostoru pod lůžkem, které má rozměry 120 x 185 cm. Do úložných prostorů Vám pohodlně vejdou například dvě 5 kg láhve na plyn.

Využitá verze Mercedes-Benz modelu Sprinter nese označení L2, která je 5,92 metrů dlouhá s výškou H2. Ceny Flowcamper Max byly stanoveny od 78.000€, což je něco přes 2 miliony korun.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email