Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Flex camp – celoroční karavan pro offroady

S rostoucí poptávkou po nezávislém cestování po vlastní ose roste i nabídka zajímavě řešených obytných vozů a karavanů. S jednou takovou nabídkou terénního karavanu přichází německá společnost ICC Offroad. S prvotním konceptem terénního karavanu FlexCamp přišla již v roce 2019 a chvíli to vypadalo díky neočekávaným komplikacím, že zůstane pouze u tohoto konceptu. Teď už je ale téměř jisté, že se s tímto modelem brzy setkáme na trhu.

Díky velkoryse řešenému interiéru při rozloženém stavu je zde dostatečný prostor pro plnohodnotná lůžka pro tři osoby. Posezení nabízí pro 4 osoby. A dále uvnitř naleznete veškeré potřebné vybavení jako kuchyň s tekoucí vodou, s plynovým hořákem a lednicí, sprchový kout a suchou toaletu. Vůz je vybaven dvěma 6kg nádobami na plyn, dvěma 75l nádržemi na čistou a odpadní vodu a 10l bojlerem. Dostatek elektřiny zajišťuje 160 Ah LifePO4 baterie. Společnost ICC Offroad zatím nezveřejnila cenu, ani předpokládaný termín uvedení na trh. Přesto je více než jasné, že své zákazníky si tento terénní karavan najde jak v Evropě, tak i na jiných kontinentech.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email