Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Dovolená v Česku? Pár tipů na skvělé kempy!

Jak hodnotit kempy? Asi žádné měřítko není. Dobrý kemp člověk zkrátka vycítí ať už kvalitním zázemím, nádherným okolím nebo programy, které nás dokážou zabavit. Kemp by rozhodně neměl být pouze místo, kde zaparkujete auto a nic víc nenabídne.

Camp Sedmihorky
Kemp v obci Sedmihorky poblíž Turnova, který nabídne pěkné okolí v podobě lesů, skal a rybníků. Okolí Českého Ráje vás zaručeně zabaví na dlouho a o možnosti, kam se v okolí podívat nebudete mít nouzi.

Zdroj: https://www.campsedmihorky.cz/

Vranovská pláž
Camping Vranovská pláž na Jížní Moravě nadchne mnoha aktivitami, které můžete podniknout. Bohatý program v kempu, lanový park nebo třeba bungee jumping. K dispozici jsou také šlapadla k vychutnání Vranovské přehrady. V okolí kempu je také spousta míst, kam se rozhodně vyplatí vycestovat.

Zdroj: https://www.vranovska-plaz.cz/

Koupaliště a kemp Pecka
Kemp v Královehradeckém kraji, kde Vaše děti rozhodně nebudou šoupat nohama nudou. Kromě koupaliště můžete využití lezeckou stěnu nebo navštívit hřiště, kde si zahrajete volejbal, stolní tenis nebo badminton.

Prague central camp
Letošní sezóna moc nepřeje cestování do zahraničí. Výhodou je ale to, že ani naše krásné hlavní město není přeplněno zahraničními turisty a tak si můžeme vychutnat krásy Prahy v plné parádě. Praguecamp je opravdu za rohem od centra města a nabízí nadstandardní vybavení.

Zdroj: http://www.praguecentralcamp.com/cs/

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email