Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Co lepšího v době lockdownu, než pojízdnou pracovnu na home office?

Aktuálně dost častý styl práce – home office. Nemusíte jej ale trávit znuděným koukáním na bílou zeď za Vaším počítačem. Airstream Flying Cloud 30FB Office přichází s řešením. Jde o pojízdnou kancelář v zajímavém retro designu.

Firma z Ohia se zaměřila na výrobu tohoto modelu, který kromě pohodlné pracovny nabídne stylové bydlení s délkou 9,1 metrů až pro 6 lidí. Konstrukce je pochromovaná a kromě prostorné pracovny s dostatkem prostoru pro všechny potřebné věci poskytuje také kuchyňský kout se sporákem, dřezem a špízem. Najdete zde samozřejmě toaletu a sprchový kout, ale také hlavní ložnici s velkou postelí a pro Vaše hosty či děti, potažmo kolegy máte prostor k přespání po přestavění jídelny.

Díky velkým oknům je vevnitř také mnoho přirozeného světla, což by Vás během pracovního dne mohlo značně povzbudit. Samozřejmě tahle netradiční nabídka něco stojí. V tomto případě je částka nového příbytku 107.500 amerických dolarů, tj. v přepočtu přibližně 2,3 milionu korun.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email