Karavan Guru
Karavan Guru

Světošlápek a nadšenec do cestování napříč Evropou. A pokud čas dovolí, trávím volné chvíle úpravami svého karavanu nebo společně vyrážíme na výlety.

Campingové vychytávky na cesty

Balení na dovolenou je samo o sobě náročná disciplína. A co teprve, když jedete kempovat a vše se má vejít do obytného vozu či karavanu, tak abyste se tam vešli i vy. Připravili jsme si pro Vás pár praktických vychytávek pro kempování

Kapesní deka

Všestranná, vodoodpudivá deka, ideální na cestování i na pikniky. Sbalená má kompaktní velikost do dlaně, po roztáhnutí se na ní vejdou až čtyři sedící lidé. Během cestování může poskytnout také ochranu proti chladu (např. z klimatizace). V každém rohu naleznete kapsu pro naplnění pískem či kameny, takže deka zůstane, kde má. Pro bezpečnější ukotvení můžete použít i kolíky, které jsou též v každém rohu deky.

Světelná a zvuková svítilna Coleman

Není nic lepšího než multifunkční věc, která ušetří místo a slouží nám k vícero účelům. Taková je i venkovní svítilna Coleman 360°s integrovaným Bluetooth reproduktorem, která Vám poskytne při večerním posezení nejen dostatek světla, ale zajistí i zábavu v podobě Vaší oblíbené muziky.

Stůl a stolička Tortuga

Stůl a stolička v jednom z lehkého hliníkového rámu s odnímatelnou deskou z MDF. Nosnost stoličky je až 80 kg. Velmi lehká (2 kg) a skladná. Složená Vám nebude překážet a vejde se i do malých prostor.

Lepící páska Gorilla

Extra silná, dvojitá a neuvěřitelně odolná lepící páska pro drsné, hladké i nerovné povrchy. S dvojitou vrstvou lepidla odolá i povětrnostním vlivům počasí, vhodná pro vnější i vnitřní použití. S takovým pomocníkem zalepíte kdejaký průšvih.
Voskové ubrousky Peelo

Chcete se vyhnout přebytečným plastovým odpadkům jako jsou plastové krabičky, igelitové pytlíky, strečové fólie, alobal apod.? Nahraďte je voskovanými ubrousky, které můžete používat opakovaně. Lze do nich zabalit svačinu, chleba, pečivo nebo zakrýt s nimi misky s jídlem. Díky obsahujícímu včelímu vosku jsou antibakteriální.

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email